www.cvonline.hu

Betanított munkás

  • A hirdetés 1022 napja lejárt

A KAISER FOOD Kft. a magyarországi húsipari piac egyik legmeghatározóbb szereplője. A szolnoki és békéscsabai gyártótelephelyekkel rendelkező Vállalathoz várjuk azonnali munkakezdéssel leendő munkatársunkat Szolnokra a következő munkakörbe:

A munkakör célja:

  • A húsipar tevékenységi körébe tartozó olyan részműveletek elvégzése, melyek az egész technológiai önálló részét képezik.

A munkakörhöz tartozó feladatok, felelősségek:

  • A felettes vezető által meghatározott feladatok pontos elvégzése a technológiai és mennyiségi követelmények betartása mellett.

A munkakör ellátásához szükséges képzettség, készségek:

  • 8 általános

  • Pontosság, megbízhatóság, felelősségteljes, higiénikus munkavégzés

A munkavégzés helye:

  • Szolnok

A jelentkezés módja:

  • A pozícióra való jelentkezéshez kérjük, juttassa el fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát 2014. szeptember 30-ig a következő e-mail címre.

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő