www.cvonline.hu

Betanított munkás

  • A hirdetés 719 napja lejárt
Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója, megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Gyártósori operátor/berendezéskezelés

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Több műszakos munkarend vállalása

Előny:

  • Összeszerelési, gépkezelési tapasztalat

Egyéb információ:

  • A bért bónusz és cafetéria juttatás is kiegészítheti!
  • Munkába járás támogatása

Munkavégzés helye:

Bács-Kiskun megye

Magyar nyelvű önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre küldheti. Címünk: 6000 Kecskemét, Frangepán sétány 1/B. Tel.szám: 76/508-827

Helyek Kecskemét
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő