www.cvonline.hu

Betanított munkás

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.19.
Hirdetés azonosító: 747550

Nemesvámosi partnercégünk megbízásából munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
  • Összeszerelés, gépkezelés, anyagmozgatás
Elvárások:
  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Jó kézügyesség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Rugalmasság
  • Felelősségteljes munkavégzés
Amit kínálunk:
  • Kiemelt bérezés
  • Béren kívüli juttatás
  • Munkába járás térítése
  • Stabil hátterű vállalat
  • Egy- vagy háromműszakos munkarend választható
  • Kulturált munkakörnyezet
Munkavégzés helye:
  • Nemesvámos
Kapcsolat:
Jelentkezni lehet magyar nyelvű önéletrajzzal a E-mail cím megjelenítése email címen keresztül, a megpályázott munkakör tárgy mezőben történő feltűntetésével.
Érdeklődni lehet a 22/500-788-as telefonszámon, vagy személyesen székesfehérvári irodánkban (8000 Székesfehérvár, Távirda u. 18.).