Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Betanított munkás

PROHUMAN
Hozzáadva: 2014.06.22.
Jelentkezési határidő: 2012.04.21.
Hirdetés azonosító: 388138
lejárt

Győri Partnerünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • villamos kábelek magasban történő behúzása (nehéz fizikai munka)
  • anyagmozgatás
  • munkaterület tisztántartása

Elvárások:

  • alapfokú, fémipari vagy villamos ipari szakmunkás végzettség
  • magasban történő munkavégzés vállalása
  • nehéz fizikai munka vállalása
  • megbízhatóság

Munkavégzés helye: Győr

Amit kínálunk:

  • br. 600 Ft/órabér
  • egyműszakos munkarend
  • munkaruha biztosítása

Önéletrajzzal az andorka.erzsebet@prohuman.hu e-mail címen keresztül lehet.

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Győr

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése