www.cvonline.hu

Betanított munkás

Hozzáadva: 2017.03.25.
Hirdetés azonosító: 1113755

Nagy hagyományokkal rendelkező, világpiaci vezető műanyagipari csoport magyarországi leányvállalata számára keresünk munkatársat.
Feladatok:

  • Apró alkatrészek összeszerelése
  • Kis késpengék műanyag tartótokba való beépítése
  • Termékek ellenőrzése, csomagolása

Elvárások:
  • Rehabilitációs kártya megléte, érvényes dokumentumok a megváltozott munkaképesség igazolásához
  • Jó kézügyesség és látás
  • Precíz, pontos munkavégzés

Juttatások:
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Stabil hátterű vállalat
  • Versenyképes jövedelemcsomag
  • Teljes-, vagy részmunkaidőben egyaránt végezhető

Előnyök:
  • Berettyóújfalui vagy környéki lakóhely

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése címre a megpályázott munkakör megjelölésével.

Munkavégzés helye:
  • Berettyóújfalu

Egyéb információk:
Az álláshirdetésre kizárólag megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését várjuk.