Ugrás a tartalomra

Ehhez hasonló állások

AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

BETANÍTOTT MUNKÁS

MEGBÍZÓNK:

Partnerünk napozó lámpák és egyéb speciális lámpák gyártásával és értékesítésével foglalkozó vállalat.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Dunakeszi

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHAT:

  • Biztos anyagi háttér,
  • Béren kívüli juttatási csomag,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Modern környezet, stabil munkahely.

FŐBB FELADATAI LESZNEK:

  • Alkatrészek összeszerelése, tesztelése, csomagolás,
  • Selejtkezelés,
  • Minőségi és mennyiségi célok teljesítése.

AMIT ELVÁRUNK:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség,
  • Több műszakos munkarend vállalása,
  • Fizikai munkabírás, gyors tanulási képesség,
  • Pontosság, precizitás,
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, fényképes szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével küldje el a "Jelentkezem" gomb segítségével.
Köszönjük!

V-M-001/5559-2/2013

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.

Dunakeszi, 2120 Magyarország
Teljes munkaidős
Legalább 1 év tapasztalat

Frissítés dátuma: 27.02.2020

Állás megosztása