www.cvonline.hu
Betanított munkás
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.04.
Jelentkezési határidő: 2016.11.07.
Hirdetés azonosító: 1086364
lejárt

Csiszolószerszámok gyártásával foglalkozó partnercégünk XIX. kerületi telephelyére munkatársakat keres az alábbi pozícióba: Betanított munkás.

Feladatok:

  • Legyártott anyagok mozgatása,
  • Csiszoló/daraboló korongok válogatása.

Elvárások:

  • Alapfokú végzettség.
  • Jó fizikum, terhelhetőség.

Előny:

  • Gyártásban szerzett tapasztalat.

Amit nyújtunk:

  • Azonnali munkába állás,
  • Hosszú távú munkalehetőség - határozatlan idejű munkaszerződés.
  • Alapbéren felüli juttatások: műszakpótlékok, teljesítményfüggő mozgóbér.

Egyéb információ:

  • Munkarend: 2 műszak,
  • Betanulási lehetőség a helyszínen.

PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is várjuk!

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.