www.cvonline.hu
Betanított munkás
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.08.
Jelentkezési határidő: 2016.11.02.
Hirdetés azonosító: 1085589
lejárt

Cigarettafilterek gyártásával foglalkozó partnercégünk, az Essentra számára munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Filterválogatás, selejt kezelés;
  • Gyártó gépek alapanyaggal való ellátása;
  • Csomagolás, dobozolás.

Elvárások:

  • Alapfokú végzettség;
  • Precizitás, monotóniatűrés.

Előny:

  • Gyártási területen szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Azonnali munkába állás,
  • Hosszú távú munkalehetőség - határozatlan idejű szerződés,
  • Ingyenes céges buszok a következő településekről: Budapest (XI., XXI., XXII. kerület), Szigetszentmiklós, Szigethalom, Taksony, Dunaharaszti, Ráckeve, Szigetújfalu, Szigetszentmárton, Szigetcsép, Tököl, Halásztelek, Makád, Lórév, Szigetbecse
  • Alapbéren felüli juttatások: műszakpótlékok, cafeteria, bónusz.

Egyéb:

    • Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós, Leshegy Ipari park
    • Műszakrend: 3 műszakos munkarend (H-P)

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.