www.cvonline.hu

Betanított munkás

  • A hirdetés 357 napja lejárt

FORT Facility Kft. magyar vállalkozás, keres hosszú távra,
megbízható kollégákat a következő munkakörre:

BETANÍTOTT MUNKÁS

Feladat: Budapest és Pest megye területén felülettisztítási, felületvédelmi, korrózióvédelmi munkák kivitelezése rugalmas időbeosztásban.
Változatos területeken: irodaház, közterület, nyomda, bevásárló-, logisztikai központ, ipari terület.
Változatos feladatok: homlokzat, álmennyezet, üvegfelület, térkő, ipari berendezések tisztítása, graffitimentesítés stb.

Elvárások:

  • jó fizikum, állóképesség
  • tiszta, igényes munkavégzés
  • megbízható, alkalmazkodó
  • nyitott az új feladatokra
  • csapatban és önállóan is megállja a helyét

Előny:

  • B kategóriás jogosítvány
  • bármilyen szakmunkás végzettség
  • középfokú végzettség

Amint kínálunk:

  • Fizetés bruttó 230.000,- Ft
  • 8 órás bejelentett munkaviszony
  • gépesített felülettisztítási technológiák képzése
  • formaruha
  • előre lépési lehetőség

Pályakezdőket, határon túli magyar vagy kettős állampolgárokat is várunk!

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát, a lenti email címre.

További információ: Link megjelenítése és  +36 30 383 1393

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő