www.cvonline.hu

Betanított munkás

  • A hirdetés 200 napja lejárt

 A REJLEK Metal & Stamping Kft keres munkatársakat Mórra az alábbi munkakörre:

betanított munkás

- több területre -

Elvárások: 8 ált.végzettség, jó látás, kézügyesség.

Amit kínálunk:

  • versenyképes bérezési csomag (étkezési utalvány –belépés hónapjában 10-i belépés előtt már jár félhavi utalvány),
  • próbaidő után mozgóbér (féléves és éves jelenléti bónusz, egyéb ösztönzők),
  • szerződéses járat a környező településekről,
  • gyümölcsfogyasztási lehetőség az egészséges életmód jegyében!

Hosszútávú, stabil munkalehetőséget kínálunk, többműszakos munkarendben!

Józan életű, dolgozni akaró kollégák jelentkezését várjuk !

Pályázatát 2016.09.30-ig a munkakör megjelölésével írásban várjuk az alábbi email címre, vagy postán a 8060, Mór, Gyár utca 6. címre.

Helyek Fejér
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő