www.cvonline.hu

Betanított munkás

  • A hirdetés 275 napja lejárt

Autóipari alkatrészek gyártásával foglalkozó budapesti cégünkhöz keresünk

betanított munkakörbe munkásokat

prés-, hegesztő-, és javítóüzemünkbe.

Főbb feladatok:

  • fémipari termékek, préselt, hegesztett autóalkatrészek gyártása
  • javítási feladatok – sorjázás, csiszolás
  • minőségi hibás termékek elkülönítése, válogatás

Elvárások:

  • lemez alkatrészek gyártásában és/vagy javításában szerzett tapasztalat
  • minőségi, pontos, igényes munkavégzés iránti elkötelezettség

Előny:

  • autóipari tapasztalat

Fényképes önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címen.

Érdeklődni lehet: +361-306-4462

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő