www.cvonline.hu

Betanított munkás

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.20.
Hirdetés azonosító: 1050618

SZOLNOK legdinamikusabban fejlődő, bőrgyártás területén piacvezető nagyvállalatának megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:
Feladatok:

  • Anyagmozgatás
  • Csomagolás
  • Gépkezelés
  • Minőségellenőrzés

Elvárások:
  • 8. általános iskolai végzettség
  • Büntetlen előélet

Juttatások:
  • Versenyképes alapbér (nem minimálbér!)
  • Bónusz rendszer
  • Cafetéria
  • Vidékieknek ingyenes céges buszjáratok
  • Szolnokiaknak 100%-os bérlettérítés
  • Hosszú távú, bejelentett munkalehetőség

Előnyök:
  • Termelésben szerzett tapasztalat

Egyéb kapcsolati információk:

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése. Érdeklődni lehet a következő telefonszámon: 06-70/489-84-91. Személyesen jelentkezni a következő címen tudnak: 5000 Szolnok, Kossuth Lajos utca 18. (Árkádok alatt, a hátsó udvarban).

Munkavégzés helye:
  • Szolnok