www.cvonline.hu

BETANÍTOTT MUNKÁS

  • A hirdetés 425 napja lejárt

A szenzorgyártásban világviszonylatban vezető, magas technológiai színvonalon működő

veszprémi székhelyű Balluff Elektronika Kft. munkatársakat keres az alábbi pozícióba:

(kölcsönzött állomány, határozatlan idejű szerződéssel)

Feladatkör:

  • A rábízott napi termelési feladatok végrehajtása
  • Az érvényben lévő technológiai, és minőségi utasítások betartása
  • Előírt dokumentáció vezetése
  • A rábízott munkahely, berendezések karbantartása

Szükséges képzettség:

  • Minimum általános iskolai végzettség

Jelölttel szembeni elvárások:

  • Jó kézügyesség
  • Jó látásélesség (szemüveggel is lehetséges)

Előnyt jelent:

  • Forrasztási tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások
  • Kiváló munkakörnyezet

A jelentkezéseket fényképpel ellátott önéletrajzzal az alábbi címre várjuk.

Helyek Veszprém
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Határozott idejű