www.cvonline.hu

Betanított munkás

  • A hirdetés 627 napja lejárt

Szereti a szerelési feladatokat? Gyorsan tanul? Akkor várjuk jelentkezését a következő álláslehetőségükre:

(KECS413)

A leendő munkatárs feladatai:

  • összeszerelési feladatok ellátása

  • termékek válogatása

  • dokumentáció elkészítése

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • 8 általános iskolai végzettség

  • előny szerelésben szerzett tapasztalat

  • képesség önálló, felelősségteljes munkavégzésre

Egyéb:

  • megváltozott munkaképességűek jelentkezését várjuk

Munkavégzés helye:

Kunszentmárton, Jász- Nagykun Szolnok megye

Szükséges:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak kérjük küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre vagy érdeklődjön a 06 20/505-0216-os telefonszámon.

Nyilvántartási szám:

5634-2/2010-5500

Adatvédelmi nyilvtántartási szám:

NAIH-72575/2014