www.cvonline.hu

Betanított munkás, Targoncás

  • A hirdetés 315 napja lejárt

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég keres partnercége részére új munkatársakat a következő pozícióba:

Betanított munkás, targoncás

(MIS)

Leendő munkatársunk feladatai:

Hatvani üzem területére keresünk

  • operátor

  • targoncás

munkatársakat.

Jelentkezőkkel szembeni elvárásaink:

  • Alapfokú végzettség

  • Jó fizikai erőnlét, nagy munkabírás

  • 3 műszakos munkarend vállalása

  • azonnali kezdés

  • bejegyzés mentes erkölcsi bizonyítvány

Amit nyújtani tudunk:

  • Kiemelkedően magas havi bér

  • Béren kívüli juttatások

  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkavégzés

  • Cafeteria

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Hatvan

  • Hatvan és vonzáskörzetéből várjuk a jelentkezőket 80 km-es körzetben

  • Pályakezdők és munkanélküliek jelentkezését is várjuk

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése , valamint a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20/505-0484 telefonszámon érdeklődhet!