www.cvonline.hu
Betanított munkás
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.12.02.
Jelentkezési határidő: 2016.12.07.
Hirdetés azonosító: 1099201

Szolnoki telephelyű, nemzetközi cég számára keresünk kiemelt bérezésű munkásokat több műszakos munkarendbe.

Feladatok:

  • Gyártósori feladatok elvégzése a termelésben. Betanított szabász, operátor és minőségellenőr munkakörök ellátása.

Elvárások:

  • Minimum 8 általános végzettség
  • Három műszak vállalása
  • Tartós koncentráció
  • Kézügyesség

Amit nyújtunk:

  • Bejelentett, határozatlan idejű munkaviszony a cég saját állományában,
  • Kiemelet bérezés
  • Hosszú távú lehetőség
  • Béren kívüli juttatások, bónuszok (Hűség bónusz, Jelenléti bónusz)
  • Műszakpótlékok
  • Előre lépési lehetőség
  • Helyi- helyközi bérlet 100%-os térítése; Gépkocsiköltségtérítés;
  • Ingyenes buszjáratok:
    Kunszentmárton, Mezőtúr, Túrkeve, Örményes, Kuncsorba
    Cegléd,
    Szarvas, Öcsöd, Békésszentandrás, Kunszentmárton
    Nagykáta, Tápióbicske, Tápiószentmárton, Farmos, Tápiószele, Tápiógyörgye, Újszilvás,
    Jánoshida, Jászalsószentgyörgy
    Tiszakécske, Lakitelek, Tiszaalpár
    Kőtelek, Kengyel
    Karcag, Kisújszállás, Kenderes, Fegyvernek, Bánhalma, Kunmadaras, Kunhegyes, Vezseny, Tiszavárkony, Tószeg, Tiszaföldvár, Cibakháza, Martfű, Fegyvernek, Törökszentmiklós, Szajol.
  • FONTOS: pályázatához mindenképpen töltse fel önéletrajzát, mert kollégáink csak az alapján tudják felvenni Önnel a kapcsolatot.

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.