www.cvonline.hu
Betanított munkás (Sóskút)
Trenkwalder Kft
Régió: Pest, Magyarország
Hozzáadva: 2017.09.19.
Jelentkezési határidő: 2017.08.15.
Hirdetés azonosító: 1174058
lejárt

Műszaki kerámia gyártással foglalkozó partnerünk részére keresünk Kézi szerelő, Mosó, Csiszoló, Polírozó munkatársakat sóskúti munkavégzési hellyel

Feladatok:

  • Végtermék összeszerelés
  • Kerámiák ultrahangos kádakban történő mosása, tisztítása, tálcázása, átadásra történő előkészítése
  • Munkalapok, kísérőcímkék dokumentálása
  • Csiszoló gépek kezelése
  • Polírozó gépek kezelése

Elvárások:

  • 8 általános végzettség
  • jó fizikai állóképesség
  • alapszintű számoláskészség
  • 2 műszak vállalása (6:00-14:00, 14:00-22:00)

Amit nyújtunk:

  • A munkakörökben elérhető alap havi jövedelem (30% műszakpótlékkal): nettó 92.225 - 138.400 Ft
  • Alapbéren felüli, minőségi és mennyiségi teljesítmény után rendszeres jutalom, amivel a következő fizetések elérhetőek (30% műszakpótlékkal): nettó 125.820 - 163.565 Ft
  • Havi 8.000 Ft béren kívüli készpénzjuttatás
  • Munkába járás támogatása
  • Ingyenes céges buszjáratok: Adony, Ercsi, Tárnok, Százhalombatta
  • Ingyenes képzések
  • Év végi jutalom
  • Iskolakezdési támogatás (38.250 Ft/gyermek)
  • Rendszeres egészségügyi szűrések
  • Modern munkakörülmények
  • Munkavállalói ajánlási program 200.000 Ft

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.