www.cvonline.hu

Betanított munkás (Ref.szám: Szh-1156)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.11.12.
Jelentkezési határidő: 2015.07.22.
Hirdetés azonosító: 917830

Feladatok:

-    Konfekcionáló üzemrészben tasakgyártó gép kiszolgálása, tasakok válogatása, dobozolása, címkézése, valamint kiadása raktárnak

Elvárások:

-    Min. általános iskolai végzettség

-    Több műszakos munkarend vállalása!

A munkáltató ajánlata:

-    Versenyképes bérezés

-    Azonnali munkába állás!

-    Hosszútávú munkalehetőség

-    Műszakpótlék

-    Cafeteria

Munkavégzés helye:

Balogunyom

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. műanyag csomagolóanyagok gyártásával foglalkozó szombathelyi központú vállalkozás részére toboroz és kölcsönöz főállású munkatársat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó Szh-1156-os referenciaszámot.

A részletekről érdeklődni lehet Soós Lauránál a +36 20 339 62 48-as mobilszámon, vagy személyesen az ügyfélszolgálati irodánkban, amely 9700 Szombathely, Kőszegi u.2 szám alatt található.

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés, Szakmunka / fizikai munka
Régió Vas
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő