www.cvonline.hu
Betanított munkás (Referenciaszám: PJ4010)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.11.21.
Jelentkezési határidő: 2015.11.25.
Hirdetés azonosító: 987341
lejárt

Üvegfeldolgozással foglalkozó győri partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba

BETANÍTOTT MUNKÁS

Feladatok:
- Táblaüvegek méretre vágása és csiszolása
- Táblaüvegek mozgatása

Elvárások:
- Minimum 8 általános iskolai végzettség
- Jó problémamegoldó képesség
- Megbízhatóság, pontosság

Munkavégzés helye:
- Győr

Amit megbízónk kínál:
- Kiemelt bérezés
- 2 műszakos munkarend
- Bejárás támogatás

Kérjük, csatolva küldje el részletes magyar nyelvű szakmai önéletrajzát valamint kísérőlevelét Tóthné Dankó Ágnes kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailben az E-mail cím megjelenítése címre. Megköszönjük, ha a regisztrációt választja, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.