Betanított munkás - Összeszerelő (Oroszlány) (Referenciaszám: PJ5178)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2017.02.03.
Jelentkezési határidő: 2017.02.09.
Hirdetés azonosító: 1101619
lejárt

Oroszlányi partnercégünk megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi munkakörökbe:

Betanított munkás - Összeszerelő

Feladat:
- Alkatrészek összeszerelése
- Gépek kezelése
- Termékek minőségellenőrzése
- Termékek legyártása a munkautasítások alapján

Elvárások:
- Szakmunkás/középfokú végzettség
- Gyártó környezetben szerzett tapasztalat előnynek számít
- Több műszakos munkarend vállalása
- Kiváló látás és kézügyesség
- Pontosság, precizitás

Amit kínálunk:
Alapbér bruttó 850 Ft/óra
- Minden órára műszakpótlék, jelenléti és teljesítmény bónusz
- Cafeteria: nettó 25.000 Ft

- Folyamatos előrelépési lehetőség, rengeteg belső pályázat
- Ingyenes céges járatok
- Bejárás támogatása a legközelebbi szerződéses járat megállójáig
- Változatos munka
- Jó közösségi élet: családi nap, iskolakezdési támogatás, konditerem, jóga

Munkavégzés helye: Oroszlány

Beutazás vállalati busszal az alábbi településekről megoldott:
- Ács, Almásfüzitő, Ászár, Bakonybánk, Bakonycsernye, Bakonyoszlop, Bakonysárkány, Bakonyszentkirály, Bakonyszentlászló, Bakonyszombathely, Balinka, Bodajk, Bokod, Csákberény, Csákvár, Császár, Csetény, Csókakő
- Dad, Dorog, Dudar, Dunaalmás, Esztergom, Felsődobos, Kecskéd, Kisbér, Koppánymonostor, Kömlőd, Környe, Lábatlan, Mór, Naszály, Neszmény, Nyergesújfalú, Pusztavám, Réde, Söréd, Süttő, Szákszend, Szápár, Szőny, Tát, Tata, Tatabánya, Tokod, Tokodaltáró, Vérteskethely, Vértesszőlös,
- Szlovákia: Bátorkeszi, Madar, Marcelháza, Komarno

Kérjük magyar nyelvű önéletrajzát az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Szabó Dorina kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy az E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga. Vagy keresse kapcsolattartó kollégánkat a 20 247 86 08 -as telefonszámon.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.