www.cvonline.hu

Betanított munkás / Összeszerelő Operátor

  • A hirdetés 660 napja lejárt

Cégünk, a CTDI Kft. egy multinacionális elektronikai készülékek nagytételes javítás-felújításával foglalkozó vállalat. Munkatársat keresünk:

pozícióba a következő feltételekkel és tulajdonságokkal.

Főbb feladatok:

  • Termékek specifikációk alapján történő felújítása, minőségi ellenőrzése
  • Tisztítás, tesztelés
  • Szét-összeszerelés
  • Csomagolás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Befejezett általános iskolai tanulmányok
  • Megbízhatóság
  • Monotonitástűrés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Elektrotechnikusi vagy egyéb elektromossághoz köthető végzettség és/vagy tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Amit kínálunk:

  • Bruttó 121 000 Ft /hónap; alapbér, tapasztalat alapján lehet több
  • Cafetéria bruttó 22 000 Ft/hónap belépési szint
  • Műszakpótlék
  • Túlóra pótlék
  • Bejárási költség térítés
  • Bejelentett munkahely
  • Megbízható vállalati háttér
  • Többműszakos munkarend

Munkavégzés helye: Budapest XVIII. Kerület.

Kezdés: folyamatos, azonnali

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Energetika / Villamosság
Elektronika / Telekommunikáció
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő