www.cvonline.hu

BETANÍTOTT MUNKÁS / ÖSSZESZERELŐ OPERÁTOR

  • A hirdetés 465 napja lejárt

Cégünk, a CTDI Kft. egy multinacionális elektronikai készülékek nagytételes javítás-felújításával foglalkozó vállalat.

Munkatársat keresünk

pozícióba a következő feltételekkel.

Feladatok:

  • Termékek specifikációk alapján történő felújítása, minőségi ellenőrzése.
  • Tisztítás, tesztelés.
  • Szét-összeszerelés.
  • Csomagolás.

Elvárások:

  • Befejezett általános iskolai tanulmányok.
  • Megbízhatóság.
  • Monotonitástűrés.

Előny:

  • Elektrotechnikusi/szakmunkási vagy egyéb releváns végzettség és/vagy tapasztalat.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret.

Amit kínálunk:

  • Bruttó 141 000 Ft /hónap; alapbér, tapasztalat alapján lehet több.
  • Cafetéria bruttó 25 000 Ft/hónap belépési szint, tapasztalat alapján lehet több.
  • Műszakpótlék.
  • Túlóra pótlék.
  • Bejárási költség térítés.
  • Munkásszálló biztosítása térítésmentesen.
  • Bejelentett munkahely.
  • Megbízható vállalati háttér.
  • Többműszakos munkarend.

Egyéb információ az állásról:

  • Kezdés: folyamatos, azonnali

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XVIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát az alábbi email címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő