www.cvonline.hu

Betanított munkás (operátor)

Régió:

Zala

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.01.24.
Hirdetés azonosító: 996485
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal nagykanizsai partnercégünk számára keresünk betanított munkás (operátor) munkavállalókat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • A felettes munkájának támogatása
  • A rábízott munkafolyamatok (összeszerelés) elvégzése a munkautasítások, felettesi utasítások alapján
  • Selejtkezelés a sorvezetői utasítások alapján
  • A munkavégzés során keletkezett hulladék szelektív gyűjtése a kijelölt helyen
  • A minőségi követelmények maradéktalan betartása
  • A munkája során használt dokumentumok pontos, időben történő kitöltése
  • A technológiai-, munkabiztonsági szabályok, környzetvédelmi előírások betartása
  • A rábízott anyagok, munkaeszközök állagának megóvása, gondos kezelése
  • Azonos munkakörben dolgozó munkatársak helyettesítése

Elvárások:

  • Alapfokú végzettség (8 általános)
  • Jó állóképesség, kézügyesség
  • Ápolt, rendezett megjelenés
  • Monotonitás és stressztűrő képesség

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Számítógépes ismeret (alap)