www.cvonline.hu

Betanított munkás (operátor)

Régió:

Zala

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.08.21.
Hirdetés azonosító: 1096374
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal nagykanizsai partnercégünk számára keresünk betanított munkás (operátor) munkavállalókat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Magas színvonalú tisztítóberendezések összeszerelése legyártott alkatrészekből
  • Késztermékek tesztelése
  • Csomagolás, pótalkatrész szerelése

Elvárások:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Hasonló munkakörben (operátor összeszerelő) szerzett tapasztalat előny
  • Terhelhetőség, gyors, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér hosszútávú munkalehetőséggel
  • Modern, tiszta munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Minden héten gyümölcsnap
  • Ingyenes edzőterem használat