www.cvonline.hu

Betanított Munkás - Operátor

  • A hirdetés 475 napja lejárt

A közel 1 évszázados múlttal rendelkező magyar vállalat
az ORION Elektronikai Kft. budapesti telephelyére

Munkatársat  keres.

A pozíció betöltésének feltételei:

  • 3 éves tapasztalat elektronikai gyártás területen
  • Elektronikai alkatrész ismeret
  • Jó kézügyesség, forrasztási gyakorlat.

Feladatok:

  • Nyomtatott áramköri lapok összeszerelése, kézi forrasztása.

Jelentkezni magyar önéletrajz beküldésével lehet az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő