www.cvonline.hu

Betanított Munkás - Operátor

  • A hirdetés 339 napja lejárt

 ORION Elektronikai Kft. budapesti telephelyére

Munkatársat  keres.

A pozíció betöltésének feltételei:

  • Műszaki középfokú végzettség
  • 3-10 éves tapasztalat elektronikai gyártás/javítás területen
  • Elektronikai alkatrész/termék ismeret
  • Jó kézügyesség

Feladatok:

  • Számítógépek, szerverek összeszerelése

Jelentkezni önéletrajz beküldésével lehet az alábbi e-mail címre.

Posta cím: ORION Elektronikai Kft., 1106 Budapest, Jászberényi út 29

Helyek Budapest
Pest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő