www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 800412
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk a professzionális tisztítóberendezések első számú szállítója, 100%-ban dán tulajdonú nemzetközi cég. A magyarországi bővülésnek köszönhetően szigetszentmiklósi telephelyünkre a következő munkakörökbe keresünk kollégát:

Betanított munkás (operátor)

Feladatok:

•    Takarítógép-összeszerelése legyártott alkatrészekből
•    Termék tesztelése
•    Csomagolás tartalék alkatrész szerelés

Elvárások:

•    Minimum 8 általános iskolai végzettség
•    Valamilyen termelőgyárban, hasonló munkakörben (operátor, szerelő) szerzett tapasztalat
•    Terhelhetőség, gyors, precíz munkavégzés
•    Jó kézügyesség

Munkavégzés helye:

•    Szigetszentmiklós

A pozíció állómunkát igénylő nehezebb fizikai munka!

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését kérjük küldje el nekünk önéletrajzát!

Tech People LÁBLÉC