www.cvonline.hu

BETANÍTOTT MUNKÁS (OPERÁTOR) (6915)

  • A hirdetés 840 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. megbízópartnere számára munkatársat keres az alábbi munkakörbe:
Betanított munkás (operátor)

Elvárások:
•min. általános iskolai végzettség
Személyiségét illetően:
•Kitartó, rugalmas
•Önálló, jól kezelhető

Feladatok:
•termékek kézi - ill. gépi szerelése, matricázása és csomagolása
•sorkiszolgálás
•egyéb feladatok ellátása

Amit kínálunk:
•bruttó 110 000 Ft. alapbér 10 000 Ft. mozgóbér
•cafetéria rendszerében kapható egyéb juttatások (Erzsébet utalvány 8000 Ft. értékben)
•100 % utazási költségtérítés távolsági közlekedés esetén

Munkavégzés helye: Győr

Munkaidő: 3 műszakos munkarend

Munkába állás időpontja: azonnal

Fényképes pályázatokat a pozíció és bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.
Érdeklődni ügyfélszolgálati időben a 36 70/455 0219 telefonszámon, Boda Antóniánál lehet

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő