www.cvonline.hu

Betanított munkás - Marcali

Régió:

Somogy

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.06.26.
Hirdetés azonosító: 956193
lejárt

A Humán Centrum Kft. működése során több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából..

Ezúttal Somogy megyei (Marcali) partnercégünk részére keresünk munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Ventillátor motorokkal kapcsolatos gyártósori tevékenységek végzése

Elvárások:

  • Alapfokú végzettség
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Önálló és pontos munkavégzés, terhelhetőség
  • Ingyenes céges járat van (Nagykanizsa, Gyenesdiás, Nagyatád, Lengyeltóti, Kaposvár)

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

  • Kérjük, elérhetőségeit megadva Link megjelenítésea Link megjelenítése weboldalon és töltse fel önéletrajzát. Mindezt két perc alatt megteheti! Ha regisztráció során minden adatot kitölt, előnyt élvez a kiválasztási folyamatban. Várjuk jelentkezését!