www.cvonline.hu

Betanított munkás (lemezmegmunkáló)

  • A hirdetés 620 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója munkatársakat keres ÚJHARTYÁNI partnercége részére az alábbi munkakörbe:

BETANÍTOTT MUNKÁS (LEMEZMEGMUNKÁLÓ)

Feladatok

  • Munkautasítás alapján lemezmegmunkálási feladatok végzése kézi szerszámok segítségével
  • A termékkel szemben támasztott technológiai és minőségi követelmények betartása
  • Felmerülő problémák azonnali megoldása, jelzése az illetékes kolléga felé

Elvárás

  • Szakmunkás végzettség
  • Gépek használatában szerzett gyakorlat (pl.daraboló gép, kézi körfűrész)
  • Jó fizikai erőnlét, kiváló állóképesség
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Megbízható, motivált személyiség
  • Többműszakos munkarend vállalása

Értékelt kvalitások

  • Alapszintű angol nyelvtudás
  • Lemezipar, építőipar területén szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk

  • Azonnali munkakezdés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fejlődési lehetőség
  • Széleskörű juttatási csomag
  • Ingyenes buszjárat biztosított: Cegléd- Ceglédbercel-Albertirsa-Nyáregyháza- Újlenyel-Újhartyán vonalon

Munkavégzés helye: Újhartyán

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar nyelvű önéletrajzát a "lemezmegmunkáló" megnevezésével küldje az iroda.kecskemet@adecco.com e-mail címre. Személyesen is jelentkezhet irodánkban: Adecco Kft. 6000 Kecskemét, Frangepán sétány 1/B. Bővebb információ telefonon: 76/508-827

Helyek Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő