www.cvonline.hu

Betanított Munkás (ládamosó munkakörbe)

  • A hirdetés 187 napja lejárt

A

Well Pack s.r.o.

nemzetközi nagyvállalat keres

NÉMETORSZÁGI (HANNOVER városa), AUSZTRIAI (WELS és WINENA-MARKGRAFNEUSIEDL városa)
üzemébe, azonnali kezdéssel

Betanított munkásokat

ládamosó munkakörbe.

 További információ a cégről: Link megjelenítése webloldalon.

A munkavégzéshez előny, de nem elvárás a német nyelvtudás!

Munkára vonatkozó információk / juttatások:

  • Fizikai munka üzemben: Ládamosás. A munkáról készített bemutató kisfilmet a következő linkre kattintva:  Link megjelenítése" target="_blank">Link megjelenítése  kérjük jelentkezése előtt feltétlen nézze meg!
  • Munkaidő: hétfőtől péntekig 8 órában, heti váltott műszak: 1 hét délelőtt, 1 hét du, 1 hét esti)
  • Munkaviszony: munkavégzés német/ausztriai bejelentéssel történik a németországi/ausztriai munkajognak megfelelően
  • Fizetés, juttatások: 1000 euró netto kezdő fizetés + teljesítmény alapján bónusz,szállás. A bécsi munkahelyre csak bejáróknak van lehetőség.)
  • Munkakezdés előtt lehetőséget biztosítunk bécsi üzemünkben egy üzemlátogatásra, ahol az egyes munkafázisokat kipróbálhatja.
  • Munkakezdés várható ideje: 2016.május

Elvárások:

  • Eltökéltség hosszú távú külföldi munkához
  • Kiváló fizikai állóképesség
  • Kitartás, elkötelezettség, megbízhatóság
  • Motiváltság a jó minőségű munkavégzéshez
  • Monotonitás tűrés

Kérjük Önöket csak akkor jelentkezzenek, ha fenti elvárásoknak megfelelnek!

Előny:

  • Ládamosói tapasztalat
  • Külföldi munkatapasztalat
  • Szalagmunka tapasztalat
  • Német, angol, orosz alap nyelvtudás
  • Jogosítvány

Munkavégzés helye:

  • Németország, Hannover
  • Ausztria, Wels és Bécs-Markgrafneusiedl

Jelentkezni a szakmai tapasztalatot bemutató, fényképes magyar nyelvű önéletrajzzal lehet a lenti e-mail címen.