www.cvonline.hu

Betanított Munkás (ládamosó munkakörbe)

  • A hirdetés 634 napja lejárt

A

Well Pack s.r.o.

nemzetközi nagyvállalat keres németországi, hannoveri üzemébe, azonnali kezdéssel

Betanított munkásokat

ládamosó munkakörbe.

További információ a cégről: Link megjelenítése webloldalon.

A munkavégzéshez előny, de nem elvárás a német nyelvtudás!

Munkára vonatkozó információk / juttatások:

  • Fizikai munka beltéren: Ládamosás.

A munkáról készített bemutató kisfilmet a Link megjelenítése" target="_blank">Link megjelenítése weboldalon nézhető meg.

Kérjük jelentkezése előtt feltétélen nézze meg!

  • Munkaidő: hétfőtől péntekig, heti váltott műszakban
  • Munkaviszony: munkavégzés német bejelentéssel történik a németországi munkajognak megfelelően
  • Fizetés, juttatások: 1000 euró kezdő fizetés + teljesítmény alapján bónusz, valamint a Munkáltató által biztosított szállás, amely panzió jellegű, jó minőségű, bútorral felszereltek, főzési és mosási lehetőség van.
  • Munkakezdés előtt lehetőséget biztosítunk bécsi üzemünkben egy teszt nap kipróbálására, amelyhez a kiutazás költségét és a szervezést a Munkáltató biztosítja.
  • Munkakezdés várható ideje: 2016. február 1.

Elvárások:

  • Eltökéltség hosszú távú külföldi munkához
  • Fizikai állóképesség
  • Kitartás, elkötelezettség, megbízhatóság
  • Dolgozni akarás
  • Motiváltság a jó minőségű munkavégzéshez
  • Monotonitás tűrés

Előny:

  • Német, angol, orosz nyelvtudás
  • Jogosítvány
  • Szakmai tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Németország, Hannover

Jelentkezni fényképes magyar nyelvű önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.