www.cvonline.hu

Betanított Munkás (kézi összeszerelő munkára)

  • A hirdetés 637 napja lejárt

Ha munkát keres, minket keres!

Partnerünk részére veszprémi munkavégzésre azonnali kezdéssel keresünk

kézi összeszerelő munkára betanított munkásokat!

Elvárások:

  • döntően hétfőtől-péntekig 3 műszakos munkarend vállalása
  • terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • cafetéria
  • stabil munkáltatói háttér
  • hosszú távú munkalehetőség
  • barátságos munkakörnyezet
  • egyéb juttatások

Jelentkezni a lenti e-mail címen lehet.

Telefon: +36/30/460-40-66, +36/30/394-03-53

Helyek Veszprém
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
German Speaking Junior HR Support Specialist

Exact Solutions Kft.

Location:BudapestResponsibilities:Ensure timely...
Budapest

Gyakornok - Marketing -eLearning támogatása

AUDI HUNGARIA Zrt.

Az Audi Hungaria képzésekkel foglalkozó szakter...
Győr

Gyakornok - Szerszámgyár minőségbiztosítás

„Precizitás szenvedéllyel” hangzik el a győri A...
Győr