www.cvonline.hu

Betanított Munkás (Hétközi és Hétvégi Munkavégzéssel)

  • Company_icon HRCV Személyzeti Szolgáltató Kft.
  • Location_icon Veszprém, Veszprém
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 19 napja lett aktiválva

Hosszú távú munkalehetőség KIEMELT ALAPBÉRREL!

Hétközi és hétvégi

Betanított Munkára

keresünk munkavállalókat veszprémi Partnereinkhez!

Elvárás:

  • hétfőtől-péntekig 2-3 műszakos munkarend vállalása
  • vagy csak hétvégi munkavégzés
  • terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • stabil munkáltatói háttér
  • hosszú távú munkalehetőség
  • barátságos munkakörnyezet
  • egyéb juttatások

Várjuk jelentkezését a fenti lehetőségekre!

Helyek Veszprém
Veszprém
Kategória Gyártás / Termelés > Gépészeti szakmunkás, Gyári munkás, Operátor
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű