www.cvonline.hu

Betanított munkás - Hajdúböszörmény

  • Company_icon Kőröstej Kft.
  • Location_icon Hajdú-Bihar, Hajdúböszörmény
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 21 napja lett aktiválva

Feladatok:

  • Tejtermékek előállítása
  • Alapanyagok és termékek rakodása

Elvárások:

  • 8 általános
  • Fizikai terhelhetőség
  • Pontos, precíz, megbízható munkavégzés
  • Megfelelő higiéniai szemlélet

Ajánlatunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Felelősségteljes munka, és ezzel együtt járó hosszú távú munkalehetőség egy sikeres és gyorsan növekvő vállalatnál
  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatás, dolgozói biztosítás, bejárási támogatás, év végi jutalom

Munkavégzés helye: Hajdúböszörmény

Jelentkezés módja: Jelentkezni lehet fényképes önéletrajz beküldésével és a pozíció megjelölésével a lenti e-mail címen.

Helyek Hajdú-Bihar
Hajdúböszörmény
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Szállításimunkás
Gyártás / Termelés > Gyári munkás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű