www.cvonline.hu

Betanított munkás/ Gépkezelő

  • A hirdetés 163 napja lejárt

Budapest ÉK-i részén működő, külföldi tulajdonban lévő gyártó vállalat, 3 műszakos munkarendbe azonnali belépéssel keres munkatársakat a következő pozícióba:

Feladatok

  • Modern, automatizált célgépek kezelése
  • Gép rendeltetésszerű üzemeltetése és megfelelő tisztántartása
  • Műszakvezető utasításainak betartása, munkavédelmi követelményeknek való megfelelés
  • Kiegészítő feladatok

Elvárások

  • Szakmunkás végzettség és/vagy könnyűgépkezelői bizonyítvány
  • Multinacionális gyártó cégnél szerzett tapasztalat (elsősorban autóipar, gyógyszeripar)
  • Számítógépes ismeretek (MS Office alkalmazások, SAP rendszer)

Amit megbízónk kínál

  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Versenyképes juttatás, mozgóbér, cafeteria
  • Szakmai képzések

Egyéb juttatások

  • Éves bónusz / mozgóbér
  • Étkezési jegy
  • Egészségpénztár
  • Cafeteria
  • Szakmai tréningek
Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Magyar