www.cvonline.hu

Betanított munkás (felületkezelési területen)

  • A hirdetés 308 napja lejárt

Nemzetközi piacon is elismert repülőgép-alkatrészek megmunkálásával foglalkozó Partnerünk számára keresünk munkatársakat az alábbi munkakörre:

Feladatok:

  • fémipari munkák elvégzése
  • a gyárban lévő alkatrész anyagkészlet figyelése, rendelése, a készlet folyamatos biztosítása a termeléshez
  • homokszórás és szemcseszórás
  • a szórt munkadarabok tisztítása és ellenőrzése
  • a gyár karbantartása és tisztítása

Elvárások:

  • legalább 8 általános végzettség
  • műszaki érdeklődés
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • saját gépjármű

Amit ajánlunk:

  • hosszú távú, biztos munkahely
  • kiemelkedő bérezés
  • ingyenes üzemi étkezés biztosítása
  • nemzetközi cégnél szerezhető tapasztalat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes szakmai önéletrajzát - a pozíció megjelölésével- az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő