www.cvonline.hu

Betanított munkás (felületkezelési területen)

  • A hirdetés 410 napja lejárt

Nemzetközi piacon is elismert repülőgép-alkatrészek megmunkálásával foglalkozó Partnerünk számára keresünk munkatársakat az alábbi munkakörre:

Feladatok:

-fémipari munkák elvégzése

-a gyárban lévő alkatrész anyagkészlet figyelése, rendelése, a készlet folyamatos biztosítása a termeléshez

-homokszórás és szemcseszórás

-a szórt munkadarabok tisztítása és ellenőrzése

-a gyár karbantartása és tisztítása

 Elvárások:

-legalább 8 általános végzettség

-műszaki érdeklődés

-3 műszakos munkarend vállalása

-saját gépjármű

Amit ajánlunk:

-hosszú távú, biztos munkahely

-kiemelkedő bérezés

-ingyenes üzemi étkezés biztosítása

-nemzetközi cégnél szerezhető tapasztalat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes szakmai önéletrajzát - a pozíció megjelölésével- az E-mail cím megjelenítése

e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő