www.cvonline.hu

Betanított munkás (FB) / Járműharmonika felépítés

  • A hirdetés 1325 napja lejárt

A Hübner csoportot 1946-ban alapították Németországban, s most a családi vállalkozás a világon több mint 1900 munkatársat foglalkoztat. Az 1997 óta működő, s ma közel 500 dolgozóval büszkélkedő nyíregyházi gyárunk fő profilja a busz, villamos illetve vasúti szerelvények csuklórészének gyártása illetve különböző gumiipari termékek előállítása.

Vállalatunk nyíregyházi gyáregységébe az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Betanított munkára (FB) / Járműharmonika felépítésre

(busz, villamos illetve vasúti szerelvények csuklórészének (harmonikák) gyártása)

Elvárásaink:

  • Asztalos, lakatos, vagy más középfokú fémipari végzettség.
  • Többéves gyakorlat az adott szakmában.
  • Rajzolvasási gyakorlat, mérőeszközök precíz használata.

Feladatai:

  • A részelemek készre szerelése (harmonika felépítése - kézi pneumatikus gépek használata).
  • Önálló munkavégzés szakrajz alapján, önellenőrzés tolómérővel.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások
  • Kellemes kollégák és környezet

A nyitott pozíciók részletes leírását megtalálják a weblapunkon is:

 Link megjelenítése

A fényképes önéletrajzokat az alábbi címre várjuk.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő