Betanított munkás - éjszakai műszakba (Referenciaszám: PJ4832)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.11.30.
Jelentkezési határidő: 2016.12.02.
Hirdetés azonosító: 1072997
lejárt

Százhalombattai megbízónk számára keresünk munkatársakat állandó éjszakai műszakba
munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Összeszerelő

Feladatok:
- Autóipari termékek kézi összeszerelése
- A gyártósori folyamatokhoz kapcsolódó gépek kezelése
- A munkaállomásokon elvégzett munkafolyamat precíz dokumentálása

Elvárások:
- Min. 8 általános iskolai végzettség (középfokú végzettség előnyt jelent)
- Állandó éjszakai műszak vállalása
- Álló, járó munka vállalása
- Pontos, precíz munkavégzés
- Összeszerelésben szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:
- Hosszú távú, biztos munkalehetőség
- Versenyképes alapbér és béren kívüli juttatás + teljesítményhez kötött bonusz
- Változatos munka, fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:
- Százhalombatta

Beutazás vállalati busszal az alábbi településekről megoldott:

ADONY, PUSZTASZABOLCS, BESNYŐ, IVÁNCSA, BELOIANISZ, ÉRD, TÁRNOK, MARTONVÁSÁR, RÁCKERESZTÚR, ERCSI

Kérjük, részletes magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Balla Bálint kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.
Érdeklődni a következő telefonszámon lehet: 06/20-326-1996

Cégnyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.