www.cvonline.hu

Betanított munkás (CVO_15/10_FB)

  • A hirdetés 503 napja lejárt

Link megjelenítése" target="_blank">Link megjelenítése

A Hübner csoportot 1946-ban alapították Németországban, s most a családi vállalkozás a világon több mint 2200 munkatársat foglalkoztat. Az 1997 óta működő, s ma közel 600 dolgozóval büszkélkedő nyíregyházi gyárunk fő profilja a busz, villamos illetve vasúti szerelvények csuklórészének gyártása illetve különböző gumiipari termékek előállítása.

Vállalatunk nyíregyházi gyáregységébe az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Betanított munkás
(CVO_15/10_FB)

(busz, villamos illetve vasúti szerelvények csuklórészének (harmonikák) gyártása)

Feladatai:

  • Járműharmonikák alumínium vázának hajlítása, megmunkálása (lakatos munkák -> lakatos).
  • Járműharmonikák alumínium vázának hegesztése (-> hegesztő).
  • Járműharmonikák szövetes elemeinek varrása (ipari varrógépen -> varró).
  • A részelemek készre szerelése (harmonika felépítése - kézi pneumatikus gépek használata -> asztalos, lakatos).
  • Járműharmonikák szövetes elemeinek, valamint a készre épített termék tömítése (vízzáró védelme -> festő, mázoló).

Elvárásaink:

  • Asztalos, lakatos, hegesztő, varró, festő, mázoló középfokú végzettség, valamint hasonló, kézügyességet igénylő gyakorlati tapasztalattal rendelkező szakmunkás.
  • Többéves gyakorlat az adott szakmában.
  • Rajzolvasási gyakorlat, mérőműszerek precíz használata.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások
  • Kellemes kollégák és környezet

 A nyitott pozíciók részletes leírását megtalálják a weblapunkon is:

A fényképes önéletrajzokat a hivatkozási szám feltüntetésével  az alábbi email címre várjuk.

Hübner-H

Gumi-és Műanyagipari Kft.

H-4400 Nyíregyháza, Tünde út 11.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő