www.cvonline.hu

Betanított munkás (CVO_15/03_FB)

  • A hirdetés 644 napja lejárt

www.hubner–hungary.com

A Hübner csoportot 1946-ban alapították Németországban, s most a családi vállalkozás a világon több mint 2200 munkatársat foglalkoztat. Az 1997 óta működő, s ma közel 600 dolgozóval büszkélkedő nyíregyházi gyárunk fő profilja a busz, villamos illetve vasúti szerelvények csuklórészének gyártása illetve különböző gumiipari termékek előállítása.

Vállalatunk nyíregyházi gyáregységébe az alábbi pozícióba keres munkatársat:

(busz, villamos illetve vasúti szerelvények csuklórészének (harmonikák) gyártása)

Elvárásaink:

  • Asztalos, lakatos, szabász, festő, mázoló középfokú végzettség, valamint hasonló, kézügyességet igénylő gyakorlati tapasztalattal rendelkező szakmunkás.
  • Többéves gyakorlat az adott szakmában.
  • Rajzolvasási gyakorlat, mérőműszerek precíz használata.

Feladatai:

  • Járműharmonikák alumínium vázának hajlítása, megmunkálása (lakatos munkák --> lakatos).
  • Járműharmonikák szövetes elemeinek szabása (kézi vágás, gépi stancolás --> szabász).
  • A részelemek készre szerelése (harmonika felépítése - kézi pneumatikus gépek használata --> asztalos, lakatos).
  • Járműharmonikák szövetes elemeinek, valamint a készre épített termék tömítése (vízzáró védelme --> festő, mázoló).

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások
  • Kellemes kollégák és környezet

 A nyitott pozíciók részletes leírását megtalálják a weblapunkon is:

Link megjelenítése

A fényképes önéletrajzokat a hivatkozási szám feltüntetésével a következő címekre várjuk.

Hübner-H

Gumi-és Műanyagipari Kft.

H-4400 Nyíregyháza, Tünde út 11

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő