www.cvonline.hu

Betanított Munkás (Csiszoló, Hajlítógép kezelő, Lakatos)

  • Az állásajánlat lejárt.

A prémium késztermékeket gyártó PNH Kft. Egy folyamatosan fejlődő, osztrák tulajdonú és irányítású FÉMIPARI cég, mely Nyugat Európa piacvezető partnereit szolgálja ki széles termékskálán mozgó kínálatával.

Cégünk az elmúlt években, a regionális munkaerő piac meghatározó foglalkoztatójává nőtte ki magát.
CSAPATUNK ERŐSÍTÉSÉRE KERESSÜK ÚJ KOLLÉGÁNKAT A KÖVETKEZŐ POZÍCIÓBA:

Betanított Munkás
(Csiszoló, Hajlítógépkezelő, Lakatos)

Feladatok:

  • Fémhajlító gépek kezelése
  • Munkadarabok rakodása
  • Hegesztett szerkezetek tisztítása
  • Alaktrészek festéshez előkészítése

Elvárások:

  • 8 általános osztály elvégzése
  • Precíz, pontos munkavégzés

Előny:

  • Szakmai tapasztalat
  • Hegesztési rajz ismeret

Amit kínálunk:

  • Fejlődő és munkatársait képező vállalat
  • Rendezett, modern üzemi környezet
  • Barátságos munkatársak, csapatmunka
  • Munkába járás támogatása, béren kívüli juttatások

Munkavégzés helye: PNH Kft, Vasvár Petőfi S. u. 81.

Bővebb információ: www.pnh.hu

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre!

Munkavégzés helye PNH Kft, Vasvár Petőfi S. u. 81.
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Vasvár