www.cvonline.hu

Betanított munkás, CNC operátor, targoncás

  • Frissítve 253 napja

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég keres partnercége részére új munkatársakat a következő pozícióba:

Operátor, CNC gépkezelő, targoncás

(MIS)

Leendő munkatársunk feladatai:

Gyöngyösi üzem területére keresünk

  • operátor
  • CNC gépkezelő
  • targoncás

munkatársakat.

Jelentkezőkkel szembeni elvárásaink:

  • Alapfokú végzettség
  • Jó fizikai erőnlét, nagy munkabírás
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • azonnali kezdés
  • bejegyzés mentes erkölcsi bizonyítvány

Amit nyújtani tudunk:

  • Kiemelkedően magas havi bér
  • Béren kívüli juttatások
  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkavégzés
  • Cafeteria

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Gyöngyös Ipari park
  • Gyöngyös és vonzáskörzetéből várjuk a jelentkezőket
  • Pályakezdők és munkanélküliek jelentkezését is várjuk

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20 419 5153 telefonszámon érdeklődhet!

Kategória Gyártás / Termelés
Régió Heves, Heves