www.cvonline.hu

Betanított Munkás – szabászat és előkészítés

  • A hirdetés 983 napja lejárt

 A Hubertus-Bőr Kft.-t 100%-ban egy német bőrfeldolgozó cég tulajdona. Cégünk 1993 óta működik Szentendrén. Legfőképpen bőripari termékeket gyártunk vadászoknak és a rendvédelmi szerveknek. Termékeink legnagyobb részét Európában értékesítjük az anyacégnek, más partnereinknek illetve néhány magyar vásárlónknak.

Cégünk keres egy elsősorban bőrfeldolgozásban, bőrdíszmű iparban, esetleg könnyű iparban jártas munkavállalót. (hölgyet vagy urat).

Pozíció megnevezése:

Előny a pályázati elbírálásnál:

  • bőrdíszműves szakmunkás végzettség VAGY
  • több éves bőripari, bőrdíszműves, munkatapasztalat,
  • felhasználói számítógépes ismeretekek

Feladatok a betanulási időszak után:

  • Szabászat, szabászati előkészítés,
  • Gyártási előkészítő munka,
  • Raktári kisegítő munka (áru átvétel, leltár, árukiadás),
  • Adminisztratív feladatok számítógépen,

Amit kínálunk:

  • betanulási idő után teljesítmény-bérezés, étkezési utalvány,
  • kis létszámú, barátságos csapat, kollegiális munkakörnyezet,
  • szükség esetén a bejárás támogatása,

Kérem, hogy a magyar nyelvű pályázati anyagot (önéletrajz, esetleges bizonyítvány másolat) a következő e-mail címre küldje.

Madár Péter
Gazdasági, kereskedelmi vezető
Hubertus-Bőr Kft.
2000 – Szentendre, Kőzúzó utca 7.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő