www.cvonline.hu

Betanított munkás – Minőségellenőr

  • A hirdetés 243 napja lejárt

Minőségügyi Szolgáltató vállalat, Országosan (Győr,Százhalombatta, Mór) különböző gyártósori feladatok ellátására,

betanított dolgozókat – minőségellenőröket

keres azonnali kezdéssel.

Feladat:

  • vizuális minősgellenőrzés
  • gyártósori-operátori munkavégzés

Feltétel:

  • min 8 általános
  • monotonitás tűrés
  • autóipari gyártósoron szerzett tapasztalat.
  • 2-3 műszak vállalás
  • esetleges túlóra vállalás

Kínálunk:

  • havi alap nettó:(130.000-160.000 Ft)
  • negyedéves bónusz
  • vidékieknek szállás 100%-ban fizetve
  • munkaruha
  • fizetési előleg igényelhető.

Jelentkezni a megadott e-mail címen, vagy a 06 70 673 3329-es számon lehet.

Egyéb hasonló állások Önnek
Technical author/Automotive-- luxury car

PBS International Kft.

Country:   Hungary (+36) • ...

Karbantartási műszakvezető - Fejér megye (Referenciaszám: NB-1850)

Man at Work Kft.

Feladatok: A hiba bejelentések fogadása és a l...
Fejér

Vegyész

synlab Hungary Kft.

A Synlab Hungary Kft. budapesti laboratóriumába...
Budapest, Pest