www.cvonline.hu

Betanított munkalehetőség Pilisvörösváron

  • A hirdetés 46 napja lejárt

Szaloncukor gép kiszolgáló

Pilisvörösvár

Feladatok:

  • Élelmiszer alapanyagok előkészítése, gyártásban való segédkezés
  • Raktárba érkező áruk kelezelése
  • Komissiózás

Elvárások:

  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Erős fizikum
  • Precíz munkavégzés
  • Állandó délelőttös műszak vállalása
  • Megfelelés esetén szükség van érvényes tüdőszűrő leletre

Amit nyújtunk:

  • Bejelentett munka
  • Fix bérezés
  • Utazási támogatás
  • Ingyenes céges buszjárat

Nyugdíjas munkavállalók jelentkezését is vájuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldd el önéletrajzodat a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20 5843612-es telefonszámon érdeklődhetsz.

Helyek Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka