Betanított munkalehetőség-Dunakeszi (referenciaszám:RV-1035)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.02.24.
Jelentkezési határidő: 2014.12.18.
Hirdetés azonosító: 850522

Feladatok:

-          gyerekjátékok összeszerelése

-          műanyag alkatrészek tálcára való felrakás, - leszedése

-          betanított gépkezelés

Elvárások:

-          jó kézügyesség

-          több műszakos munkarend vállalása

A munkáltató ajánlata:

-          azonnali munkába állás

-          1 hónapos és hosszú távú lehetőség is adott!

A munkavégzés helye:

Dunakeszi

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. Dunakeszi székhelyű gyerekjátékokat gyártó, összeszerelő Partnercége részére toboroz és kölcsönöz főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát, referenciáit bérigénye megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre! Kérjük, a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét (betanított munka) és a pozícióhoz tartozó RV-1035-ös referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet a 1/210-9045-ös számon.

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

Kategória Szakmunka / fizikai munka
Régió Dunakeszi
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő