www.cvonline.hu

Betanított munka

Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 997107

Partnercégünk számára keresünk Partnercégünk számára munkatársakat keresünk az alábbi munkakör betöltésére:
Feladatok:

  • betanított, könnyű fizikai munka
  • összeszerelési feladatok elvégzése
  • gépkezelési feladatok ellátása

Elvárások:
  • alapfokú végzettség
  • jó kézügyesség
  • monotónia tűrés
  • precíz munkavégzés
  • megbízhatóság, pontosság
  • gépkezelői, operátori vagy termelő cégnél szerzett tapasztalat

Juttatások:
  • stabil, multinacionális háttér
  • hosszú távú munkalehetőség
  • fix alapbér + műszakpótlék + bónusz + cafeteria

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, kérjük, csatolva küldje el önéletrajzát:

Munkavégzés helye:
  • Halásztelek

Egyéb információk:
Munkaidő: • hétfőtől péntekig három műszakos munkarendben VAGY • hétfőtől vasárnapig folyamatos műszakban (2 nap 12 óra, 2 pihenőnap)

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Pest