www.cvonline.hu

Betanított munka

Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 997106

Gázkeverék forgalmazásával foglalkozó partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • gázpalackok töltése, javítása
  • a berendezések, rendszerek szakszerű és gazdaságos üzemeltetése
  • kármegelőzésben, kárelhárításban való részvétel
  • a munkaterület rendjének biztosítása, ellenőrzése
  • a műszakvezető által kiadott egyéb feladatok ellátása

Elvárások:
  • alapfokú végzettség
  • precizitás, munkabírás
  • monotónia tűrés
  • tanulási hajlandóság
  • lojalitás

Juttatások:
  • hosszú távú munkalehetőség

Előnyök:
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével:

Munkavégzés helye:
  • Hort

Egyéb információk:
Munkaidő: 2 műszak (H-P 6:00-14:00, 14:00-22:00) Munkavégzés helye: Hort, Heves megye • céges buszjárat Hortról és Ecsédről biztosított • egyéb településekről a bejárás támogatása

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Heves